Staň se i ty žlutou koulí !!!

Odešel zakladatel klubu

Dnes ráno 29. července 2014, mě zaskočila velice smutná zpráva. V půl páté ráno opustil naše řady, po dlouhé a těžké nemoci další ze zakladatelů klubu. Do modelářského nebe si odnesl své nářadí a rozdělané modely a své umění pan Václav Neuman z Tupadel. S Vaškovým odchodem klub ztratil kus svého cenného pokladu, kus rodinného stříbra.
Odpočívej pokoji.
Milan Pospíšil
vašek.jpg

Milan Pospíšil: Končím !

..... ano končím. Spolu s Vaškem jsme pokládali základní kameny klubu. Skládali jsme společně více jak patnáct let kostičku po kostičce a stavěli komínek úspěchů. Občas nám nějaká ta kostička spadla, ale v zápětí se všechno napravilo a stavba šla pomalu nahoru. Jezdili jsme společně na soutěže po celé republice, byli jsme v zahraničí. Členové přicházeli a členové odcházeli. Takový je život. Jako klub jsme měli úspěchy v Telfordu i Mošoni. Do Čáslavi přijíždělo stále více modelářů a náš Modelsalon se stal v republice snad nejpopulárnější soutěží. Je čas. Je čas odejít. Je čas skončit. Klubovou agendu mají v rukou mladí, mají mnohaleté zkušenosti a spoustu elánu. Přeji všem členům, aby klub udrželi minimálně na stejné úrovni v jaké jej přebrali. Ať se Vám kluci žlutí daří. Vaše úspěchy mě potěší.
Milan Pospíšil

P.S.
Od 1.září 2014 již vystupuji stále jako "žlutá koule", avšak pod hlavičkou BMC Brno.

Kabuki páska od nás

KABUKI maskovací páskav EKONOMICKÉM BALENÍ.
Modelářské veřejnosti nabízíme originální Kabuki pásku v návinu 50 metrů o šířkách 36 mm ( 450,- ) a 28 mm ( 350,- )
K ceně je účtováno poštovné a balné 70,- Kč.
Zájemci si ji mohou objednat pomocí mailu: redpecky@gmail.com
Masking Tape Kabukoule 2.jpg
Masking Tape Kabukoule 1.jpg
Masking Tape Kabukoule.jpg
UŽ NEMUSÍTE ŠETŘIT
S páskou od nás máte vystaráno. K dispozici je dobrých 50 metrů vysoko kvalitní pásky, která vám dokonale přilne k podkladu a zaručeně po nástřiku nestrne barvu.
Spočítejte si to. Když návin úzké 8mm široké pásky stojí více jak 120 korun a pásky je na kotoučku kolem 5 metrů.Vidíte sami, že naše nabídka je jasnou volbou.
Děkujeme za návštěvu ! Viděli jste, že na stránkách se stále něco děje. Přijďte zase. Vaše ŽLUTÉ KOULE.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one