Staň se i ty žlutou koulí !!!

Odešel zakladatel klubu

Dnes ráno 29. července 2014, mě zaskočila velice smutná zpráva. V půl páté ráno opustil naše řady, po dlouhé a těžké nemoci další ze zakladatelů klubu. Do modelářského nebe si odnesl své nářadí a rozdělané modely a své umění pan Václav Neuman z Tupadel. S Vaškovým odchodem klub ztratil kus svého cenného pokladu, kus rodinného stříbra.
Odpočívej pokoji.
Milan Pospíšil
vašek.jpg

Milan Pospíšil: Končím !

..... ano končím. Spolu s Vaškem jsme pokládali základní kameny klubu. Skládali jsme společně více jak patnáct let kostičku po kostičce a stavěli komínek úspěchů. Občas nám nějaká ta kostička spadla, ale v zápětí se všechno napravilo a stavba šla pomalu nahoru. Jezdili jsme společně na soutěže po celé republice, byli jsme v zahraničí. Členové přicházeli a členové odcházeli. Takový je život. Jako klub jsme měli úspěchy v Telfordu i Mošoni. Do Čáslavi přijíždělo stále více modelářů a náš Modelsalon se stal v republice snad nejpopulárnější soutěží. Je čas. Je čas odejít. Je čas skončit. Klubovou agendu mají v rukou mladí, mají mnohaleté zkušenosti a spoustu elánu. Přeji všem členům, aby klub udrželi minimálně na stejné úrovni v jaké jej přebrali. Ať se Vám kluci žlutí daří. Vaše úspěchy mě potěší.
Milan Pospíšil

P.S.
Od 1.září 2014 již vystupuji stále jako "žlutá koule", avšak pod hlavičkou BMC Brno.

Malá Pardubická 2013

Nedalo nám to. Po krátkém telefonátu v brzkých ranních hodinách zamlžené soboty jsme si s Vaškem dali sraz v Čáslavi u DDM. Cesta byla krátká ač pomalá vzhledem k mlze položené nad silnicemi polabskými silnicemi. Do Pardubic jezdíme rádi již řadu let a byly časy, kdy nás z klubu jela tři auta. Dlouhou dobu již jezdíme dva a "luxusně" jedním autem. Škoda, ale ty dobré časy se již nevrátí. Letos však poprvé jen na "kukačku". Bez modelů jsme vyrazili vzhledem k tomu, že jsem musel na rodinnou sešlost a být tak doma na poledne.
albatros.jpg
Aviamatka.jpg
bedford.jpg
belorus.jpg
erena.jpg
hladovějící.jpg
hlídka.jpg
chlubitko 1.jpg
chlubitko.jpg
Kachna 1.jpg
kachna.jpg
Mezek.jpg
Mig 23.jpg
Morris.jpg
Opel Blitz.jpg
pamětníci.jpg
plánovači.jpg
Rolls Royce.jpg
sherman.jpg
škoda auto.jpg
škoda.jpg
erena.jpg
22.07.2015 14:28:21
oldeagles
Děkujeme za návštěvu ! Viděli jste, že na stránkách se stále něco děje. Přijďte zase. Vaše ŽLUTÉ KOULE.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one