Staň se i ty žlutou koulí !!!

Odešel zakladatel klubu

Dnes ráno 29. července 2014, mě zaskočila velice smutná zpráva. V půl páté ráno opustil naše řady, po dlouhé a těžké nemoci další ze zakladatelů klubu. Do modelářského nebe si odnesl své nářadí a rozdělané modely a své umění pan Václav Neuman z Tupadel. S Vaškovým odchodem klub ztratil kus svého cenného pokladu, kus rodinného stříbra.
Odpočívej pokoji.
Milan Pospíšil
vašek.jpg

Milan Pospíšil: Končím !

..... ano končím. Spolu s Vaškem jsme pokládali základní kameny klubu. Skládali jsme společně více jak patnáct let kostičku po kostičce a stavěli komínek úspěchů. Občas nám nějaká ta kostička spadla, ale v zápětí se všechno napravilo a stavba šla pomalu nahoru. Jezdili jsme společně na soutěže po celé republice, byli jsme v zahraničí. Členové přicházeli a členové odcházeli. Takový je život. Jako klub jsme měli úspěchy v Telfordu i Mošoni. Do Čáslavi přijíždělo stále více modelářů a náš Modelsalon se stal v republice snad nejpopulárnější soutěží. Je čas. Je čas odejít. Je čas skončit. Klubovou agendu mají v rukou mladí, mají mnohaleté zkušenosti a spoustu elánu. Přeji všem členům, aby klub udrželi minimálně na stejné úrovni v jaké jej přebrali. Ať se Vám kluci žlutí daří. Vaše úspěchy mě potěší.
Milan Pospíšil

P.S.
Od 1.září 2014 již vystupuji stále jako "žlutá koule", avšak pod hlavičkou BMC Brno.

Hamletovská  otázka: Bude? Nebude? Byla. A parádní. Parádní sobota v obřadní síni mezi modely a to díky pořadatelům z IPMS Praha. Poslední soutěžní výstavou letošního modelářského roku byl Pražský magistr. Termín 10. prosince byl pro téměř všechny chlapy vysvobozením z vánočního úklidu, leštění skleniček a jiných, "zbytečností". V klidném koutku jsme poklábosili, probrali naše bolístky a také dokoupili chybějící dárečky. Prostě jsme se věnovali naší velice důležité činnosti - modelaření a věcem okolo něho. Bylo nám parádně. A jak se říká, v Praze bylo blaze.

AZ model.jpg
f16.jpg
fiat.jpg
ford.jpg
ganet.jpg
helikoptéra.jpg
helikoptéra1.jpg
hellcat.jpg
iraq.jpg
japonec.jpg
kolekce.jpg
lavočka.jpg
Magistra 2011.jpg
mezek.jpg
mezekd.jpg
mig 21.jpg
mig21mf.jpg
mig21štít.jpg
mustang.jpg
mustang1.jpg
němec.jpg
p47.jpg
rufe.jpg
Spitfire.jpg
Spitfire1.jpg
su7.jpg
su22.jpg
tatra.jpg
tempest.jpg
vrak.jpg
10.12.2011 21:36:00
oldeagles
Děkujeme za návštěvu ! Viděli jste, že na stránkách se stále něco děje. Přijďte zase. Vaše ŽLUTÉ KOULE.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one