Staň se i ty žlutou koulí !!!

Odešel zakladatel klubu

Dnes ráno 29. července 2014, mě zaskočila velice smutná zpráva. V půl páté ráno opustil naše řady, po dlouhé a těžké nemoci další ze zakladatelů klubu. Do modelářského nebe si odnesl své nářadí a rozdělané modely a své umění pan Václav Neuman z Tupadel. S Vaškovým odchodem klub ztratil kus svého cenného pokladu, kus rodinného stříbra.
Odpočívej pokoji.
Milan Pospíšil
vašek.jpg

Milan Pospíšil: Končím !

..... ano končím. Spolu s Vaškem jsme pokládali základní kameny klubu. Skládali jsme společně více jak patnáct let kostičku po kostičce a stavěli komínek úspěchů. Občas nám nějaká ta kostička spadla, ale v zápětí se všechno napravilo a stavba šla pomalu nahoru. Jezdili jsme společně na soutěže po celé republice, byli jsme v zahraničí. Členové přicházeli a členové odcházeli. Takový je život. Jako klub jsme měli úspěchy v Telfordu i Mošoni. Do Čáslavi přijíždělo stále více modelářů a náš Modelsalon se stal v republice snad nejpopulárnější soutěží. Je čas. Je čas odejít. Je čas skončit. Klubovou agendu mají v rukou mladí, mají mnohaleté zkušenosti a spoustu elánu. Přeji všem členům, aby klub udrželi minimálně na stejné úrovni v jaké jej přebrali. Ať se Vám kluci žlutí daří. Vaše úspěchy mě potěší.
Milan Pospíšil

P.S.
Od 1.září 2014 již vystupuji stále jako "žlutá koule", avšak pod hlavičkou BMC Brno.

zde pište vaše připomínky k našim stránkám

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2899"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dobrý den, dovolte mi, abych se prostřednictvím Vašich webových stránek obrátila na Vás s prosbou. Moje matka hledá svého příbuzného p. Rudolfa Bezvodu, který byl bratranec její matky a měl strýce Emila, a také pocházel od Dvora Králové nad Labem. Dle fota na Vašich stránkách si moje matka myslí, že jej poznala a ráda bys ním obnovila kontakt, který byl přerušen v jejích 17-ti letech. Prosím Vás bylo by možné, abychom jej kontaktovaly na jeho e-mail? Můj e-mail: petrajachymova@seznam.cz. Děkuji.
Kluci je mi smutno a cítím s Vámi , upřimnou soustrast všem , Vašek byl sakra dobrej chlap a kamarád , rád se bavil a byl příkladem všem ... Václave měj se krásně a ať ti to v tom modelářském nebi lepí alespoň tak dobře jako na zemi..Luďa as nunymastersmileysmiley
Kluci máte to pěkný, pobavil jsem se .... snad mě to letos vyjde.... pokud mladého nevyhodí z "levnější" školky...
18.05.2017 10:59:17
oldeagles
Děkujeme za návštěvu ! Viděli jste, že na stránkách se stále něco děje. Přijďte zase. Vaše ŽLUTÉ KOULE.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one