Staň se i ty žlutou koulí !!!

Odešel zakladatel klubu

Dnes ráno 29. července 2014, mě zaskočila velice smutná zpráva. V půl páté ráno opustil naše řady, po dlouhé a těžké nemoci další ze zakladatelů klubu. Do modelářského nebe si odnesl své nářadí a rozdělané modely a své umění pan Václav Neuman z Tupadel. S Vaškovým odchodem klub ztratil kus svého cenného pokladu, kus rodinného stříbra.
Odpočívej pokoji.
Milan Pospíšil
vašek.jpg

Milan Pospíšil: Končím !

..... ano končím. Spolu s Vaškem jsme pokládali základní kameny klubu. Skládali jsme společně více jak patnáct let kostičku po kostičce a stavěli komínek úspěchů. Občas nám nějaká ta kostička spadla, ale v zápětí se všechno napravilo a stavba šla pomalu nahoru. Jezdili jsme společně na soutěže po celé republice, byli jsme v zahraničí. Členové přicházeli a členové odcházeli. Takový je život. Jako klub jsme měli úspěchy v Telfordu i Mošoni. Do Čáslavi přijíždělo stále více modelářů a náš Modelsalon se stal v republice snad nejpopulárnější soutěží. Je čas. Je čas odejít. Je čas skončit. Klubovou agendu mají v rukou mladí, mají mnohaleté zkušenosti a spoustu elánu. Přeji všem členům, aby klub udrželi minimálně na stejné úrovni v jaké jej přebrali. Ať se Vám kluci žlutí daří. Vaše úspěchy mě potěší.
Milan Pospíšil

P.S.
Od 1.září 2014 již vystupuji stále jako "žlutá koule", avšak pod hlavičkou BMC Brno.

František PEŘINA

Letec z Anglie oslavil se svoji ženou "Zlatou svatbu" na čáslavském letišti.

Gratulujeme i my.

U příležitosti slavnostního uvedení prvních šesti letadel JAS-39 Gripen do výzbroje Armády ČR navštívil 21. základnu taktického letectva v Čáslavi jako čestný host genpor. v. v. František Peřina v doprovodu manželky Anny. Po ukončení ceremonií spojených s Gripeny byl generál Peřina, na všeobecnou žádost přítomných důstojníků doporučujících demokratickou volbu velitele, zvolen dočasně - na dvě hodiny velitelem základny.
Slavnostní ceremoniáll na ploše letiště
Slavnostní ceremoniáll na ploše letiště
Hosté a oslavenci
Hosté a oslavenci
Po ceremoniálu byl odjezd v kočáru
Po ceremoniálu byl odjezd v kočáru
30.01.2009 08:56:10
oldeagles
Děkujeme za návštěvu ! Viděli jste, že na stránkách se stále něco děje. Přijďte zase. Vaše ŽLUTÉ KOULE.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one