Staň se i ty žlutou koulí !!!

Odešel zakladatel klubu

Dnes ráno 29. července 2014, mě zaskočila velice smutná zpráva. V půl páté ráno opustil naše řady, po dlouhé a těžké nemoci další ze zakladatelů klubu. Do modelářského nebe si odnesl své nářadí a rozdělané modely a své umění pan Václav Neuman z Tupadel. S Vaškovým odchodem klub ztratil kus svého cenného pokladu, kus rodinného stříbra.
Odpočívej pokoji.
Milan Pospíšil
vašek.jpg

Milan Pospíšil: Končím !

..... ano končím. Spolu s Vaškem jsme pokládali základní kameny klubu. Skládali jsme společně více jak patnáct let kostičku po kostičce a stavěli komínek úspěchů. Občas nám nějaká ta kostička spadla, ale v zápětí se všechno napravilo a stavba šla pomalu nahoru. Jezdili jsme společně na soutěže po celé republice, byli jsme v zahraničí. Členové přicházeli a členové odcházeli. Takový je život. Jako klub jsme měli úspěchy v Telfordu i Mošoni. Do Čáslavi přijíždělo stále více modelářů a náš Modelsalon se stal v republice snad nejpopulárnější soutěží. Je čas. Je čas odejít. Je čas skončit. Klubovou agendu mají v rukou mladí, mají mnohaleté zkušenosti a spoustu elánu. Přeji všem členům, aby klub udrželi minimálně na stejné úrovni v jaké jej přebrali. Ať se Vám kluci žlutí daří. Vaše úspěchy mě potěší.
Milan Pospíšil

P.S.
Od 1.září 2014 již vystupuji stále jako "žlutá koule", avšak pod hlavičkou BMC Brno.
Open Day 2015
Po dvouleté přestávce jsme mohli opět na základnu. Tentokrát však bylo všechno jinak. Akce byla tak trochu poznamenána havárií maďarského Gripenu, který nedobrzdil přistání a po katapultáži pilotů se rozzlomil. Nekonečné fronty aut a silnicích ze všech směrů do Čáslavi nebraly konce. Do toho ještě přispěli i silničáři sekající trávu mezi Kolínem a Čáslaví. Mazec.Celé letiště bylo poprvé zaplněno auty návštěvníků a nezávidím nikomu od armády, kdo měl na starosti ostrahu objektu.
Na ploše však bylo všechno jinak. Lidé se rozprchli po ploše a na startovacích dráhách to pak začalo.
0.jpg
1.jpg
4.jpg
17.jpg
22.jpg
24.jpg
49.jpg
53.jpg
58.jpg
60.jpg
63.jpg
16.jpg
66.jpg
69.jpg
75.jpg
76.jpg
52.jpg
80.jpg
78.jpg
82.jpg
84.jpg
86.jpg
83.jpg
88.jpg
Děkujeme za návštěvu ! Viděli jste, že na stránkách se stále něco děje. Přijďte zase. Vaše ŽLUTÉ KOULE.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one