Staň se i ty žlutou koulí !!!

Odešel zakladatel klubu

Dnes ráno 29. července 2014, mě zaskočila velice smutná zpráva. V půl páté ráno opustil naše řady, po dlouhé a těžké nemoci další ze zakladatelů klubu. Do modelářského nebe si odnesl své nářadí a rozdělané modely a své umění pan Václav Neuman z Tupadel. S Vaškovým odchodem klub ztratil kus svého cenného pokladu, kus rodinného stříbra.
Odpočívej pokoji.
Milan Pospíšil
vašek.jpg

Milan Pospíšil: Končím !

..... ano končím. Spolu s Vaškem jsme pokládali základní kameny klubu. Skládali jsme společně více jak patnáct let kostičku po kostičce a stavěli komínek úspěchů. Občas nám nějaká ta kostička spadla, ale v zápětí se všechno napravilo a stavba šla pomalu nahoru. Jezdili jsme společně na soutěže po celé republice, byli jsme v zahraničí. Členové přicházeli a členové odcházeli. Takový je život. Jako klub jsme měli úspěchy v Telfordu i Mošoni. Do Čáslavi přijíždělo stále více modelářů a náš Modelsalon se stal v republice snad nejpopulárnější soutěží. Je čas. Je čas odejít. Je čas skončit. Klubovou agendu mají v rukou mladí, mají mnohaleté zkušenosti a spoustu elánu. Přeji všem členům, aby klub udrželi minimálně na stejné úrovni v jaké jej přebrali. Ať se Vám kluci žlutí daří. Vaše úspěchy mě potěší.
Milan Pospíšil

P.S.
Od 1.září 2014 již vystupuji stále jako "žlutá koule", avšak pod hlavičkou BMC Brno.

Tak vám nevím. Někdo kdysi poté, co jsme začali používat klubová žlutá trička hanlivě prohodil něco o žlutých koulích. Ani vlastně netušíme proč . 

Vždyť jsme partička štíhlých sportovně založených pánů, pro které je sport všechno a stravu bereme jako nutné zlo.  Když už to musí být, dáme si nějakou tu zeleninku a cereální lupínky. No prostě držíme tajli, proto jsme tak štíhlí.  Takže fakt netušíme, co těmi žlutými koulemi vlastně kdo myslí.

Naše heslo na soutěžích vždy bylo, jest a bude :

Není důležité vyhrát, ale vyžrat 

5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
6.jpg
8.jpg
7.jpg
11.jpg
10.jpg
9.jpg
14.jpg
12.jpg
16.jpg
15.jpg
Občas se hrneme i k vaření. Kaše pro 100 dětí
Občas se hrneme i k vaření. Kaše pro 100 dětí
Sušíme si na zimu
Sušíme si na zimu
Ve dvou se to lépe táhne
Ve dvou se to lépe táhne
Těžko si vybereš když neumíš řeč Atilovu
Těžko si vybereš když neumíš řeč Atilovu
22.01.2009 12:09:59
oldeagles
Děkujeme za návštěvu ! Viděli jste, že na stránkách se stále něco děje. Přijďte zase. Vaše ŽLUTÉ KOULE.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one