Staň se i ty žlutou koulí !!!

Odešel zakladatel klubu

Dnes ráno 29. července 2014, mě zaskočila velice smutná zpráva. V půl páté ráno opustil naše řady, po dlouhé a těžké nemoci další ze zakladatelů klubu. Do modelářského nebe si odnesl své nářadí a rozdělané modely a své umění pan Václav Neuman z Tupadel. S Vaškovým odchodem klub ztratil kus svého cenného pokladu, kus rodinného stříbra.
Odpočívej pokoji.
Milan Pospíšil
vašek.jpg

Milan Pospíšil: Končím !

..... ano končím. Spolu s Vaškem jsme pokládali základní kameny klubu. Skládali jsme společně více jak patnáct let kostičku po kostičce a stavěli komínek úspěchů. Občas nám nějaká ta kostička spadla, ale v zápětí se všechno napravilo a stavba šla pomalu nahoru. Jezdili jsme společně na soutěže po celé republice, byli jsme v zahraničí. Členové přicházeli a členové odcházeli. Takový je život. Jako klub jsme měli úspěchy v Telfordu i Mošoni. Do Čáslavi přijíždělo stále více modelářů a náš Modelsalon se stal v republice snad nejpopulárnější soutěží. Je čas. Je čas odejít. Je čas skončit. Klubovou agendu mají v rukou mladí, mají mnohaleté zkušenosti a spoustu elánu. Přeji všem členům, aby klub udrželi minimálně na stejné úrovni v jaké jej přebrali. Ať se Vám kluci žlutí daří. Vaše úspěchy mě potěší.
Milan Pospíšil

P.S.
Od 1.září 2014 již vystupuji stále jako "žlutá koule", avšak pod hlavičkou BMC Brno.
Tak Vám všem pěkně děkujeme. Udělali jste nám radost nejen tím, že jste nás poctili svoji návštěvou, ale i tím že do Vás vešla půlka prasete v podobě ovaru, pečínky, domácího guláše a křupavých řízečků. To vše doplněno chutnými párečky z RabbituTrhový Štěpánov a k litrům černé kávy a navíc snědeným deseti plechům chutných buchtiček. Máme z Vás radost. Přivezli jste moc pěkné modely, které jsme po zásluze ocenili a stejně tak i hezké počasí, kterého si po dlouhé zimě ceníme všichni. Ale protože už nemáte z čeho stavět, tak jste u stánků nakoupili stavebnice nové a ty nám ukážete sestavené za rok, dubnu 2011, na 15.Modelsalonu.
Lístek pod modely.xls  20.99kB
Modely můžete přihlásit tak, že stáhnete excel. tabulku, vyplníte všechny údaje, v kolonce kategorie/start.číslo vyplňte pouze kategorii. A toto vše potom odešlete na email:

registrace.modelsalon@seznam.cz

Děkujeme za návštěvu ! Viděli jste, že na stránkách se stále něco děje. Přijďte zase. Vaše ŽLUTÉ KOULE.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one