Staň se i ty žlutou koulí !!!

Odešel zakladatel klubu

Dnes ráno 29. července 2014, mě zaskočila velice smutná zpráva. V půl páté ráno opustil naše řady, po dlouhé a těžké nemoci další ze zakladatelů klubu. Do modelářského nebe si odnesl své nářadí a rozdělané modely a své umění pan Václav Neuman z Tupadel. S Vaškovým odchodem klub ztratil kus svého cenného pokladu, kus rodinného stříbra.
Odpočívej pokoji.
Milan Pospíšil
vašek.jpg

Milan Pospíšil: Končím !

..... ano končím. Spolu s Vaškem jsme pokládali základní kameny klubu. Skládali jsme společně více jak patnáct let kostičku po kostičce a stavěli komínek úspěchů. Občas nám nějaká ta kostička spadla, ale v zápětí se všechno napravilo a stavba šla pomalu nahoru. Jezdili jsme společně na soutěže po celé republice, byli jsme v zahraničí. Členové přicházeli a členové odcházeli. Takový je život. Jako klub jsme měli úspěchy v Telfordu i Mošoni. Do Čáslavi přijíždělo stále více modelářů a náš Modelsalon se stal v republice snad nejpopulárnější soutěží. Je čas. Je čas odejít. Je čas skončit. Klubovou agendu mají v rukou mladí, mají mnohaleté zkušenosti a spoustu elánu. Přeji všem členům, aby klub udrželi minimálně na stejné úrovni v jaké jej přebrali. Ať se Vám kluci žlutí daří. Vaše úspěchy mě potěší.
Milan Pospíšil

P.S.
Od 1.září 2014 již vystupuji stále jako "žlutá koule", avšak pod hlavičkou BMC Brno.
Dne 30.dubna 2011 se koná již 15. modelsalon. Letos čarodějnický speciál ;-)
Výsledková listina 2011.doc  104.96kB

Dáváme k dispozici výsledkovou listinu 15. ročníku Modelsalonu 2011.

Lístek_pod_modely.xls  29.18kB
Formulář vyplňte a do čtvrteční půlnoci 28.4.2011 odešlete na email lsvoboda@centrum.cz
Nevíte co s volnou sobotou? Zatím co manželky doma uklízejí a chystají mávátka, chlapi se u nás v Čáslavi sejdou kolem stolů s modely nebo kolem stolů s ovarem a budou zaujatě diskutovat o věcem pro nás důležitých, o věcech bez kterých se my, modeláři neobejdeme. O plastiku barvách, modelaření a o ženských. Čekáme na Vás v Domě dětí a mládeže.
Modelsalon 2011.jpg
Propozice 2011.doc  59.9kB
Propozice ke stažení v tiskove podobě.
Děkujeme za návštěvu ! Viděli jste, že na stránkách se stále něco děje. Přijďte zase. Vaše ŽLUTÉ KOULE.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one