Staň se i ty žlutou koulí !!!

Odešel zakladatel klubu

Dnes ráno 29. července 2014, mě zaskočila velice smutná zpráva. V půl páté ráno opustil naše řady, po dlouhé a těžké nemoci další ze zakladatelů klubu. Do modelářského nebe si odnesl své nářadí a rozdělané modely a své umění pan Václav Neuman z Tupadel. S Vaškovým odchodem klub ztratil kus svého cenného pokladu, kus rodinného stříbra.
Odpočívej pokoji.
Milan Pospíšil
vašek.jpg

Milan Pospíšil: Končím !

..... ano končím. Spolu s Vaškem jsme pokládali základní kameny klubu. Skládali jsme společně více jak patnáct let kostičku po kostičce a stavěli komínek úspěchů. Občas nám nějaká ta kostička spadla, ale v zápětí se všechno napravilo a stavba šla pomalu nahoru. Jezdili jsme společně na soutěže po celé republice, byli jsme v zahraničí. Členové přicházeli a členové odcházeli. Takový je život. Jako klub jsme měli úspěchy v Telfordu i Mošoni. Do Čáslavi přijíždělo stále více modelářů a náš Modelsalon se stal v republice snad nejpopulárnější soutěží. Je čas. Je čas odejít. Je čas skončit. Klubovou agendu mají v rukou mladí, mají mnohaleté zkušenosti a spoustu elánu. Přeji všem členům, aby klub udrželi minimálně na stejné úrovni v jaké jej přebrali. Ať se Vám kluci žlutí daří. Vaše úspěchy mě potěší.
Milan Pospíšil

P.S.
Od 1.září 2014 již vystupuji stále jako "žlutá koule", avšak pod hlavičkou BMC Brno.
Bylo to tři dny po návratu z Anglie, kde jsem byl s reprezentací naší republiky na světové modelářské výstavě. A světe div se, doma jsme se domluvili jak za starých dobrých časů. Do České Třebové jela čtyřčlenná výprava, Vašek Neuman, Milan Pospíšil, Jarda Mládek a klubový prezident Lukáš Svoboda.
Po hodině a půl od Čáslavi kotvíme před sálem, kde se hemží modeláři. Samí známí, Těch nových tváří je pomálu. Pěkná, malá soutěž a spousta strandy kolem. Nakonec vezeme káždý domů nějakou tu trofej. Nejcennější je ta Vaškova. Veze velký obraz pilota Spitfiru jako cenu za vítězství v Trophy pilota Hrubého. Cenu obhájil. Vloni se do Čáslavi vracel také s vítězstvím.
andula.jpg
bazuka.jpg
Boeing.jpg
Helikoptér.jpg
Iljušin.jpg
Kohout.jpg
Koule.jpg
Mig 21.jpg
Polykarpov.jpg
ponorka.jpg
prase.jpg
Rafale.jpg
Děkujeme za návštěvu ! Viděli jste, že na stránkách se stále něco děje. Přijďte zase. Vaše ŽLUTÉ KOULE.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one