Staň se i ty žlutou koulí !!!

Odešel zakladatel klubu

Dnes ráno 29. července 2014, mě zaskočila velice smutná zpráva. V půl páté ráno opustil naše řady, po dlouhé a těžké nemoci další ze zakladatelů klubu. Do modelářského nebe si odnesl své nářadí a rozdělané modely a své umění pan Václav Neuman z Tupadel. S Vaškovým odchodem klub ztratil kus svého cenného pokladu, kus rodinného stříbra.
Odpočívej pokoji.
Milan Pospíšil
vašek.jpg

Milan Pospíšil: Končím !

..... ano končím. Spolu s Vaškem jsme pokládali základní kameny klubu. Skládali jsme společně více jak patnáct let kostičku po kostičce a stavěli komínek úspěchů. Občas nám nějaká ta kostička spadla, ale v zápětí se všechno napravilo a stavba šla pomalu nahoru. Jezdili jsme společně na soutěže po celé republice, byli jsme v zahraničí. Členové přicházeli a členové odcházeli. Takový je život. Jako klub jsme měli úspěchy v Telfordu i Mošoni. Do Čáslavi přijíždělo stále více modelářů a náš Modelsalon se stal v republice snad nejpopulárnější soutěží. Je čas. Je čas odejít. Je čas skončit. Klubovou agendu mají v rukou mladí, mají mnohaleté zkušenosti a spoustu elánu. Přeji všem členům, aby klub udrželi minimálně na stejné úrovni v jaké jej přebrali. Ať se Vám kluci žlutí daří. Vaše úspěchy mě potěší.
Milan Pospíšil

P.S.
Od 1.září 2014 již vystupuji stále jako "žlutá koule", avšak pod hlavičkou BMC Brno.
Soutěže v Hradci Králové mají dlouholetou tradici a nebyl snad rok, kdybychom zde někdo z nás chyběl. I letos, v sobotu 25.ledna 2014 jsme se vydali na první letošní soutěž. Vašek Neuman a Lukáš Svoboda jeli trasu A a Milan Pospíšil trasu B. Místo setkání: DDM Hradec Králové. Bylo na co se dívat. Krásné modely s křídly, vrtulemi i bez nich. Modely na kolech, pásech nebi bez nich. Modely dvounohé mladé i ty postarší. Všude bylo plno.
I výsledek v závěru odpoledne potěšil. Vašek i Milan měli své modely jak se říká, na bedně. Tak tedy, dobrý vstup do nové sezóny.
auto.jpg
corsair.jpg
canard.jpg
wreck2.jpg
wreck.jpg
va.jpg
tryskáč.jpg
t90.jpg
stuka.jpg
medák.jpg
lynx.jpg
libo.jpg
jap.jpg
Lev.jpg
Hornet.jpg
fiat.jpg
fau.jpg
Děkujeme za návštěvu ! Viděli jste, že na stránkách se stále něco děje. Přijďte zase. Vaše ŽLUTÉ KOULE.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one