Staň se i ty žlutou koulí !!!

Odešel zakladatel klubu

Dnes ráno 29. července 2014, mě zaskočila velice smutná zpráva. V půl páté ráno opustil naše řady, po dlouhé a těžké nemoci další ze zakladatelů klubu. Do modelářského nebe si odnesl své nářadí a rozdělané modely a své umění pan Václav Neuman z Tupadel. S Vaškovým odchodem klub ztratil kus svého cenného pokladu, kus rodinného stříbra.
Odpočívej pokoji.
Milan Pospíšil
vašek.jpg

Milan Pospíšil: Končím !

..... ano končím. Spolu s Vaškem jsme pokládali základní kameny klubu. Skládali jsme společně více jak patnáct let kostičku po kostičce a stavěli komínek úspěchů. Občas nám nějaká ta kostička spadla, ale v zápětí se všechno napravilo a stavba šla pomalu nahoru. Jezdili jsme společně na soutěže po celé republice, byli jsme v zahraničí. Členové přicházeli a členové odcházeli. Takový je život. Jako klub jsme měli úspěchy v Telfordu i Mošoni. Do Čáslavi přijíždělo stále více modelářů a náš Modelsalon se stal v republice snad nejpopulárnější soutěží. Je čas. Je čas odejít. Je čas skončit. Klubovou agendu mají v rukou mladí, mají mnohaleté zkušenosti a spoustu elánu. Přeji všem členům, aby klub udrželi minimálně na stejné úrovni v jaké jej přebrali. Ať se Vám kluci žlutí daří. Vaše úspěchy mě potěší.
Milan Pospíšil

P.S.
Od 1.září 2014 již vystupuji stále jako "žlutá koule", avšak pod hlavičkou BMC Brno.
Je dvanáctý říjen roku 2013 a odjíždíme v takřka letním počasí do podhorského města Náchod. Soutěž pořádanou zde místními modeláři a kamarády jsme zatím ani jedinkrát nevynechali. Pravda, že dnešní modelářský výlet jsme absolvovali pouze ve dvou. Avšak toto se stalo už stalo pravidlem. Po republice jezdí a kontakty udržují ti nejstarší.. Milan a Vašek. Mladí z klubu jsou tak "vytíženi" povinnostmi, že se z domovů ani nehnou. Nevadí. Dokud nám to zdraví dovolí, přijedou "starouškové" kamkoliv. A rádi.
V Náchodě bylo opravdu hezky. Sluníčko hřálo jako v letních dnech a tak se dalo i po městě chodit jen v tričku. Bylo hezky i po stránce modelářské. U srdíček nás zahřálo nejen příjemné pokecání s kamarády modeláři, ale v závěru i naše výsledky. Václav Neuman získal první místo v kategorii velkých letadel. Milan Pospíšil byl první v kategorii vrtulníků a druhý v kategorii civilních automobilů.
na1.jpg
na2.jpg
na3.jpg
na4.jpg
na5.jpg
na6.jpg
na7.jpg
na8.jpg
na9.jpg
na10.jpg
na11.jpg
na12.jpg
na13.jpg
na14.jpg
na15.jpg
na16.jpg
na17.jpg
na18.jpg
na19.jpg
na20.jpg
na21.jpg
na22.jpg
na23.jpg
na24.jpg
na25.jpg
na26.jpg
na27.jpg
na28.jpg
na29.jpg
NK1.jpg
NK2.jpg
nk3.jpg
NK4.jpg
NK5.jpg
NK6.jpg
NK7.jpg
NK8.jpg
NK9.jpg
NK10.jpg
NK11.jpg
NK12.jpg
NK13.jpg
NK14.jpg
NK15.jpg
NK16.jpg
NK17.jpg
NK18.jpg
NK19.jpg
NK20.jpg
Děkujeme za návštěvu ! Viděli jste, že na stránkách se stále něco děje. Přijďte zase. Vaše ŽLUTÉ KOULE.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one