Staň se i ty žlutou koulí !!!

Odešel zakladatel klubu

Dnes ráno 29. července 2014, mě zaskočila velice smutná zpráva. V půl páté ráno opustil naše řady, po dlouhé a těžké nemoci další ze zakladatelů klubu. Do modelářského nebe si odnesl své nářadí a rozdělané modely a své umění pan Václav Neuman z Tupadel. S Vaškovým odchodem klub ztratil kus svého cenného pokladu, kus rodinného stříbra.
Odpočívej pokoji.
Milan Pospíšil
vašek.jpg

Milan Pospíšil: Končím !

..... ano končím. Spolu s Vaškem jsme pokládali základní kameny klubu. Skládali jsme společně více jak patnáct let kostičku po kostičce a stavěli komínek úspěchů. Občas nám nějaká ta kostička spadla, ale v zápětí se všechno napravilo a stavba šla pomalu nahoru. Jezdili jsme společně na soutěže po celé republice, byli jsme v zahraničí. Členové přicházeli a členové odcházeli. Takový je život. Jako klub jsme měli úspěchy v Telfordu i Mošoni. Do Čáslavi přijíždělo stále více modelářů a náš Modelsalon se stal v republice snad nejpopulárnější soutěží. Je čas. Je čas odejít. Je čas skončit. Klubovou agendu mají v rukou mladí, mají mnohaleté zkušenosti a spoustu elánu. Přeji všem členům, aby klub udrželi minimálně na stejné úrovni v jaké jej přebrali. Ať se Vám kluci žlutí daří. Vaše úspěchy mě potěší.
Milan Pospíšil

P.S.
Od 1.září 2014 již vystupuji stále jako "žlutá koule", avšak pod hlavičkou BMC Brno.
Na Vysočinu, s modely mezi modeláře z celých Čech a Moravy jedeme 22.března 2014 spolu s Vaškem Neumanem z celého klubu sami. Sluncem ozářená Jihlava je perfektně připravená na modelářský kolotoč, který zde má zastávku již po třicátédeváté a řadí místní soutěž k nejstarším v republice. V historii našeho klubu má Jihlavská soutěž významné místo, pohár za absolutní prvenství a Štít města je v našem klubu již třikrát. Milan Pospíšil, Lukáš Svoboda a Vašek Neuman jej získali v letech po sobě následujících.
V hotelu, kde se soutěž koná nás čekalo milé překvapení. Pro Václava, který soutěže navštěvuje s těžkou a vážnou nemocí, bylo v každém rohu ochozu nachystáno pohodlné křesílko. Děkuji Vám za to kamarádi, Vaškovi to moc pomohlo a mohl tak být s námi všemi trochu v pohodě. Časový prostor pro modelářskou konverzaci,modely a výstavu bojové techniky třech armád II.světové války na náměstí, bylo dostatek a tak jsme si všeho užili.
Potěšením a překvapením pro nás bylo závěrečné vyhlášení vítězů. Štít města Jihlavy do Čáslavi odveze Milan za Westland Wessex.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg
25.jpg
26.jpg
27.jpg
28.jpg
29.jpg
30.jpg
31.jpg
32.jpg
33.jpg
34.jpg
35.jpg
36.jpg
37.jpg
38.jpg
39.jpg
40.jpg
41.jpg
42.jpg
43.jpg
44.jpg
45.jpg
46.jpg
47.jpg
48.jpg
49.jpg
50.jpg
Děkujeme za návštěvu ! Viděli jste, že na stránkách se stále něco děje. Přijďte zase. Vaše ŽLUTÉ KOULE.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one