Staň se i ty žlutou koulí !!!

Odešel zakladatel klubu

Dnes ráno 29. července 2014, mě zaskočila velice smutná zpráva. V půl páté ráno opustil naše řady, po dlouhé a těžké nemoci další ze zakladatelů klubu. Do modelářského nebe si odnesl své nářadí a rozdělané modely a své umění pan Václav Neuman z Tupadel. S Vaškovým odchodem klub ztratil kus svého cenného pokladu, kus rodinného stříbra.
Odpočívej pokoji.
Milan Pospíšil
vašek.jpg

Milan Pospíšil: Končím !

..... ano končím. Spolu s Vaškem jsme pokládali základní kameny klubu. Skládali jsme společně více jak patnáct let kostičku po kostičce a stavěli komínek úspěchů. Občas nám nějaká ta kostička spadla, ale v zápětí se všechno napravilo a stavba šla pomalu nahoru. Jezdili jsme společně na soutěže po celé republice, byli jsme v zahraničí. Členové přicházeli a členové odcházeli. Takový je život. Jako klub jsme měli úspěchy v Telfordu i Mošoni. Do Čáslavi přijíždělo stále více modelářů a náš Modelsalon se stal v republice snad nejpopulárnější soutěží. Je čas. Je čas odejít. Je čas skončit. Klubovou agendu mají v rukou mladí, mají mnohaleté zkušenosti a spoustu elánu. Přeji všem členům, aby klub udrželi minimálně na stejné úrovni v jaké jej přebrali. Ať se Vám kluci žlutí daří. Vaše úspěchy mě potěší.
Milan Pospíšil

P.S.
Od 1.září 2014 již vystupuji stále jako "žlutá koule", avšak pod hlavičkou BMC Brno.
Domluva platí a tak jedeme. Už třetí sobotu za sebou máme akci. My jsme spokojení, ale naše drahé polovičky to nějak nechtějí skousnout. Nic naplat do Prahy se musí. Čtyři z nás jedeme pěti auty, taková to je domluva. Jinak to ale nešlo. Petr je v "očekávání" a tak jede do Plzně za Míšou. Lukášové nakládají obchod a ještě dalšího z kolegů a já jedu s Vendou sólo. Tahle Pražská soutěž je parádní sešlost nejen do modelů, ale i modelářů, kteří se mnohdy zase potkají až na E-Dayi.. Kupodivu i prodejců bylo nad očekávání dost. A lidé utráááceli. Snad nejvíc šel na odbyt nový Phantom od edíků. Výstavní plac poskytl moc krásného a nejen z modelů. Však posuďte, obrázky ukazují to nejlepší.

Naše výsledky: 2. místo vrtulníky 1/48 Milan Pospíšil, Westland Wessex ) .... to bylo jediné, co jsme " urvali"
0.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg
25.jpg
26.jpg
27.jpg
28.jpg
29.jpg
30.jpg
31.jpg
32.jpg
Děkujeme za návštěvu ! Viděli jste, že na stránkách se stále něco děje. Přijďte zase. Vaše ŽLUTÉ KOULE.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one