Staň se i ty žlutou koulí !!!

Odešel zakladatel klubu

Dnes ráno 29. července 2014, mě zaskočila velice smutná zpráva. V půl páté ráno opustil naše řady, po dlouhé a těžké nemoci další ze zakladatelů klubu. Do modelářského nebe si odnesl své nářadí a rozdělané modely a své umění pan Václav Neuman z Tupadel. S Vaškovým odchodem klub ztratil kus svého cenného pokladu, kus rodinného stříbra.
Odpočívej pokoji.
Milan Pospíšil
vašek.jpg

Milan Pospíšil: Končím !

..... ano končím. Spolu s Vaškem jsme pokládali základní kameny klubu. Skládali jsme společně více jak patnáct let kostičku po kostičce a stavěli komínek úspěchů. Občas nám nějaká ta kostička spadla, ale v zápětí se všechno napravilo a stavba šla pomalu nahoru. Jezdili jsme společně na soutěže po celé republice, byli jsme v zahraničí. Členové přicházeli a členové odcházeli. Takový je život. Jako klub jsme měli úspěchy v Telfordu i Mošoni. Do Čáslavi přijíždělo stále více modelářů a náš Modelsalon se stal v republice snad nejpopulárnější soutěží. Je čas. Je čas odejít. Je čas skončit. Klubovou agendu mají v rukou mladí, mají mnohaleté zkušenosti a spoustu elánu. Přeji všem členům, aby klub udrželi minimálně na stejné úrovni v jaké jej přebrali. Ať se Vám kluci žlutí daří. Vaše úspěchy mě potěší.
Milan Pospíšil

P.S.
Od 1.září 2014 již vystupuji stále jako "žlutá koule", avšak pod hlavičkou BMC Brno.
V takové chumelenici jako byla tuhle sobotu jsem nejel už hodně dlouho. Za celý den napadlo v našem regionu dobrých pětadvacet čísel sněhu. A v tom jsme vyrazili do Pardubic. Dokonce se nám podařilo vylákat do terénu i Rudu Bezvodu, asi na jeho poslední klubovou výpravu. Bude se stěhovat. Vymění Kutnou Horu za České Budějovice. Kdo pak jej vystřídá na verpánku a převezme jeho perlík ve Vlašském dvoře při ražení Svatováclavských grošů. Na sále a v přilehlých prostorách bylo hezky, jen v kinosále byla pravá zima.
div4.jpg
web26.jpg
web23.jpg
web25.jpg
web20.jpg
web18.jpg
web5.jpg
web12.jpg
web14.jpg
web10.jpg
web4.jpg
web13.jpg
web16.jpg
div5.jpg
web6.jpg
web9.jpg
Děkujeme za návštěvu ! Viděli jste, že na stránkách se stále něco děje. Přijďte zase. Vaše ŽLUTÉ KOULE.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one