Staň se i ty žlutou koulí !!!

Odešel zakladatel klubu

Dnes ráno 29. července 2014, mě zaskočila velice smutná zpráva. V půl páté ráno opustil naše řady, po dlouhé a těžké nemoci další ze zakladatelů klubu. Do modelářského nebe si odnesl své nářadí a rozdělané modely a své umění pan Václav Neuman z Tupadel. S Vaškovým odchodem klub ztratil kus svého cenného pokladu, kus rodinného stříbra.
Odpočívej pokoji.
Milan Pospíšil
vašek.jpg

Milan Pospíšil: Končím !

..... ano končím. Spolu s Vaškem jsme pokládali základní kameny klubu. Skládali jsme společně více jak patnáct let kostičku po kostičce a stavěli komínek úspěchů. Občas nám nějaká ta kostička spadla, ale v zápětí se všechno napravilo a stavba šla pomalu nahoru. Jezdili jsme společně na soutěže po celé republice, byli jsme v zahraničí. Členové přicházeli a členové odcházeli. Takový je život. Jako klub jsme měli úspěchy v Telfordu i Mošoni. Do Čáslavi přijíždělo stále více modelářů a náš Modelsalon se stal v republice snad nejpopulárnější soutěží. Je čas. Je čas odejít. Je čas skončit. Klubovou agendu mají v rukou mladí, mají mnohaleté zkušenosti a spoustu elánu. Přeji všem členům, aby klub udrželi minimálně na stejné úrovni v jaké jej přebrali. Ať se Vám kluci žlutí daří. Vaše úspěchy mě potěší.
Milan Pospíšil

P.S.
Od 1.září 2014 již vystupuji stále jako "žlutá koule", avšak pod hlavičkou BMC Brno.
Byli jsme u toho a nelitovali jsme my ani nikdo z padesátitisíc návštěvníků letecké základny v Čáslavi.
DSC_0331.jpg
DSC_0335.jpg
DSC_0337.jpg
Lehký bitevník v barvách Czech Air Force.
DSC07969.jpg
DSC07976.jpg
DSC07982.jpg
( Čáslav, jaro 2010 ) Od pondělí do pátku chodí do práce jako obyčejní lidé. Doktoři, učitelé, bankéři či obchodníci. O víkendech a mimořádných cvičeních jsou z nich piloti stíhaček F 16 Falcon. Do Čáslavi přiletěli za zkušenou, aby změřili síly s piloty českých Gripenů. Kdo "válku" vyhrál? Myslím, že na tuto otázku nebyla jednoznačná odpověď. Letadla F16 patří Národní gardě státu Texas v USA a do republiky přilétly se dvěma mezipřistáními.
DSC07878.jpg
DSC07876.jpg
DSC07889.jpg
1
Děkujeme za návštěvu ! Viděli jste, že na stránkách se stále něco děje. Přijďte zase. Vaše ŽLUTÉ KOULE.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one